وبسایت شما باید به گونه ای طراحی شده باشد تا بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند!

وبسایت باید زیبا باشد، شکی نیست، اما از آن مهمتر طراحی تک تک صفحات به گونه ای است که مخاطبان را کنجکاو و تشنه دریافت اطلاعات بیشتر و در نهایت خرید کند. وبسایت شما با طراحی درست و اصولی می تواند به یک موتور خودکار دریافت اطلاعات تماس بازدیدکنندگان و تولید مشتری تبدیل شود.

وبسایت باید دست ساز و با توجه به مخاطبان خاص شما طراحی شود

وبسایت شما، ویترین و هویت کسب و کار شما در فضای آنلاین است، گشتن به دنبال یک شرکت طراحی ارزان و یک قالب آماده، بزرگترین اشتباه است که یک مدیر می تواند انجام دهد. وبسایت هر کسب و کار باید بتواند پاسخگوی نیاز های مخاطبان خاص خودش باشد و قدم به قدم آنها را به سمت انجام خرید پیش ببرد. به همین دلیل است که ما طراحی وبسایت شما را صرفا بدست یک گرافیست نمی سپاریم بلکه طراحی هر المانی از وبسایت کسب و کار شما توسط متخصصین فروش و بازاریابی دیجیتال انجام می گیرد تا پتانسیل تبدیل به یک درگاه موفق فروش و افزایش درآمد شود.

طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی وبسایت که فکر و ذکر آن سئو باشد

ارزش یک وبسایت به قدرت های داخلی آن جهت سئو شدن است. وبسایت شما ممکن است زیبا ترین و تکمیل ترین عنصر روی کره زمین باشد اما تا زمانی که هر کدام از المان های آن منطبق بر اصول سئو پیاده سازی نشده باشد و امکان رشد را به شما ندهد، عملا در نهایت یک عنصر دکوری است. ما طراحی وبسایت شما را با حساسیت تمام انجام می دهیم و تلاش می کنیم تا هر صفحه با اصول استاندارد سئو پیاده سازی شود و بتواند تا حد زیادی در برابر تغییرات هر روزه الگوریتم موتور های جستجو مقاوم باشد.

وبسایت شما ممکن است زیبا ترین و تکمیل ترین عنصر روی کره زمین باشد اما تا زمانی که هر کدام از المان های آن منطبق بر اصول سئو پیاده سازی نشده باشد و امکان رشد را به شما ندهد، عملا در نهایت یک عنصر دکوری است!

بروز رسانی آسان و سریع، چون ورود اطلاعات مستمر مهم است

محتوا سازی و ورود اطلاعات مستمر از ارکان مهم داشتن یک وبسایت موفق است. ممکن است بهترین طراحی وبسایت را دریافت کنید اما نداشتن یک بستر مناسب و پویا که به روز رسانی آن ساده و سریع باشد فقط کار شما را کند خواهد کرد و کارکنان کسب و کارتان را از درج محتوا فراری. تیم طراحی سایت ما با اتکا به بستر و ابزار های به روز بین المللی طراحی، پنل مدیریت سایت بسیار منعطف و ساده ای را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید به راحتی وبسایت کسب و کار خودتان را به روز نگه دارید.

طراحی سایت
طراحی سایت

زیبایی مهم است و برای ما اهمیت دارد

شاید زیبایی مهمترین عنصر یک وبسایت موفق نباشد اما اهمیت آن بی نهایته. الان احتمالا می گویید، تکلیف را روشن کنیم. نمی شود یک چیز مهمترین نباشد اما در عین حال اهمیتش بی نهایت باشد! واقعیت همینه و به همین دلیل ما به همه جوانب اهمیت فوق العاده ای می دهیم و تلاش می کنیم با راهنمایی های شما، وبسایتی کاملا زیبا و روان طراحی کنیم. راستی تمامی وبسایت های طراحی شده توسط ما کاملا بهینه سازی شده برای گوشی های همراه هستند.

وبسایت هر کسب و کار باید بتواند پاسخگوی نیاز های مخاطبان خاص خودش باشد و قدم به قدم آنها را به سمت انجام خرید پیش ببرد.

راهنمای آموزشی رایگان

9 نکته حیاتی که در طراحی سایت کسب و کارتان واجب اند و باید از شرکت طراحی سایت خودتان بخواهید

فایل راهنمایی و آموزشی رایگان

دستاورد های ما در زمینه طراحی وبسایت

وبسایت کسب و کار شما باید قوی ترین نیروی فروش شما باشد و نه صرفا یک دکور تزئینی

بستن منو
Play Video