صفحات فرود و قیف های فروش، ابزار قدرتمند مشتری سازی باید باشند!

تبلیغات، بک لینک ها و نتایج جستجوی کسب و کارتان را به صفحاتی متصل کنید که مخاطبان را به سمت تماس فوری، درج مشخصات تماس و یا فروش هدایت کند. با طراحی صفحات فرود جذاب و ایجاد قیف های فروش کاربردی، لینک های خودتان را به قوی ترین نیروی فروش خود تبدیل کنید.

صفحات فرود، خط مقدم فروش آنلاین شما

اگر بنر های تبلیغات آنلاین کسب و کار شما، مخاطبان را به صفحه اول وبسایت شما هدایت می کند، راه افزایش مشتری و درآمد خودتان را خفه کرده اید. وبسایت هر کسب و کاری بایستی مجموعه ای از صفحات فرود را داشته باشد تا نسبت به موضوع مورد نیاز هر مخاطب، آنها را به صفحه ای متصل کند که دقیقا پاسخگوی نیاز آنها و از آن مهمتر آنها را به سمت یکی از عملیات زیر کند :

  • فروش فوری خدمات یا محصولات شما
  • دریافت مشخصات تماس آنها از طریق ارائه دانش و یا یک پیشنهاد با ارزش
  • تماس فوری با شما

ما با داشتن تیم متشکل از متخصصین بازاریابی و فروش آنلاین، طراحی صفحات فرود جذاب را پیش خواهیم گرفت تا احتمال فروش شما را در همان بازدید اول مخاطب، افزایش دهیم.

طراحی سایت
طراحی سایت

قیف های فروش آنلاین، ابزاری خودکار برای بازاریابی هدفمند

وبسایت خودتان را مجهز به قیف های فروش (Sales Funnels) کنید تا همواره با پایگاهی از مخاطبان در ارتباط باشید که احتمال خرید آنها از شما، زیاد باشد. منابع و بودجه های ارزشمند خودتان را خرج متقاعد کردن آنها کنید تا پول های خودتان را بی جهت و بی هدف، خرج نکنید. قیف های فروش، فرایندی از بازاریابی مرحله ای و آنلاین است که مخاطبان جدی را از مخاطبان عادی (که هزینه کردن برای آنها فایده آنچنانی ندارد)، جدا می کند. تیم ما همراه با شما، استراتژی و طراحی قیف های فروش بر روی وبسایت کسب و کار شما را آغاز خواهد کرد تا بتوانید همواره با مخاطبان اصلی خودتان در ارتباط باشید و بودجه های تبلیغات خودتان را هدفمند هزینه کنید.

حضور مستمر در فضای اجتماعی به یک باید تبدیل شده است، فارغ از اینکه اعتقاد دارید مخاطبان شما در آن حضور دارند یا خیر

طراحی صفحات فرود مبتنی بر تلفن های همراه

بیش از 70% مردم، هر روزه با گوشی های همراه خودشان به صفحات اینترنت سر می زنند پس طراحی صفحات فرود مبتنی بر این دستگاه ها، یک امر حیاتی است. ما نه تنها صفحات فرود را کاملا برای گوشی های همراه بهینه سازی یا به اصطلاح “Responsive” طراحی می کنیم، بلکه حتی تجربه هایی ویژه و انحصاری این رسانه ها را پیاده سازی می کنیم تا مخاطبان شما راحت و سریع به هدف خودشان برسند.

طراحی سایت
راهنمای آموزشی رایگان

4 ویژگی مهم که هر صفحه فرود برای افزایش فروش شما باید داشته باشد.

فایل راهنمایی و آموزشی رایگان

با طراحی صفحات فرود، درصد بیشتری از بازدیدکنندگان وبسایت خود را به مشتری تبدیل کنید.

بستن منو
Play Video