تولید محتوا مهم ترین فعالیتی است که کسب و کار شما باید به آن بپردازد!

شنیده اید می گویند "محتوا پادشاه است" اما واقعیت اینجاست که محتوا نقش یک کارگر را بازی می کند و مسئولیت حمل مخاطبان را به سوی کسب و کار شما و معرفی محصولات و خدمات با محتواست. چرا محتوا این وظیفه را دارد؟ دلیل این ساده است، همه و همه از تبلیغات مستقیم خسته شده اند.

تولید محتوا باید مستمر باشد

نیمه و نصفه نمی توان کاری را پیش برد. تولید محتوا در انواع قالب ها و بستر ها باید فرایندی مستمر باشد تا در میان و بلند مدت نتیجه ای از آن دریافت کنید. تیم ما متشکل از نویسنده ها، عکاس ها، انیمیشن کار ها، گوینده ها و ویراستاران، تمامی یک هدف مشترک را دنبال می کنند و آن هدف، تولید محتوایی با ارزش به صورت مستمر و همه روزه برای مشتریان است. مقاله های کوتاه، میانی و ستونی، ویدیو های مستند، آموزشی، کوتاه یا هنری، ساخت انیمیشن به صورت موشن گرافیک یا تایپوگرافی، همه این ها ابزاری برای تولید محتوای متنوع و مستمر است که تیم ما در اختیار شما خواهد گذاشت.

تولید محتوا
تولید محتوا

ارزش ایجاد کنید، تا مخاطبانی واقعی و مشتریانی بالقوه جذب کنید

تولید محتوای با ارزش برای مخاطبان باید هدف اصلی باشد، محتوایی که بطور واقعی برای آنها ارزش ایجاد کند و صرفا به جهت تبلیغ کسب و کار شما نباشد. تیم ما با راهنمایی های شما، فرایند تولید محتوای با ارزش و آموزنده را پیش خواهد گرفت، محتوایی که مخاطبان را جذب سایر محتوای شما کند.

تولید محتوای با ارزش برای مخاطبان باید هدف اصلی باشد

محتوا سازی متنوع با نگاه ارتقای سئو

تولید محتوای متنی، تصویری و یا ویدیویی برای انتشار در فضای آنلاین اصولی دارد. فردی که نویسنده خوبی باشد، دست به قلم باشد، سلیقه داشته باشد ضرورتا کافی نیست، محتوای نوشته شده یا تصویر و ویدیو تولید شده بایستی طیق اصول بهینه سازی سئو، پیاده سازی شوند. قوانین سئو و الگوریتم های آن، هر روز تغییراتی را می بیینند، متخصصین سئو ما در کنار تیم تولید محتوا، تک تک محتوای تولید شده را بررسی، ویرایش و بهینه سازی می کنند تا همواره محتوایی منطبق بر استاندارد های رشد در موتور های جستجو داشته باشید.

تولید محتوا

تولید محتوا تازه اولین قدمه!

فضای های ارتباطی کسب و کار شما بایستی به صورت مستمر در فرایند محتوا سازی قرار بگیرند، بدون توجه به هدف بعدی تان اما اگر می خواهید از محتوا سازی نتیجه کسب کنید و به فروش بیشتر برسید، بازاریابی محتوا گام مهم بعدی است. کادر ما به شما کمک خواهد تا در کنار تولید محتوا، استراتژی انتشار محتوا در فضا های آنلاین را تبیین کنید تا توجه و ترافیک را به سمت صفحات فرود شما هدایت کند و به دنبال آن، پایگاهی از اطلاعات تماس از مشتریان بالقوه برای شما بسازد.

اگر می خواهید از محتوا سازی نتیجه کسب کنید و به فروش بیشتر برسید، بازاریابی محتوا گام مهم بعدی است.

دستاورد های ما در زمینه تولید محتوا

0 +
مقاله تولید کرده ایم
0 +
کلمه تولید محتوا کردیم
راهنمای آموزشی رایگان

7 راز و روش بهینه سازی محتوا از نظر سئو که مدیران باید بدانند. ( تا کار محتوا سازان خود را چک کنند)

فایل راهنمایی و آموزشی رایگان

محتوا امروزه ابزار اصلی برای جذب مخاطبان و افزایش فروش است. انجام ندادن یا حتی نادرست انجام دادن آن، رشد کسب و کار شما را آهسته می کند.

بستن منو
Play Video