تبلیغات آنلاین نیاید فقط برای شما بازدید های موقت ایجاد کند!

تبلغات آنلاین سریع ترین روش برای جذب توجه در مدت زمانی کوتاه است اما اگر به روش غلط انجام شود، به زودی هم از ذهن ها می رود. تبلیغات آنلاین اگر برای شما مشتری های بالقوه نسازند که بتوانید با آنها بطور مستمر در ارتباط باشید، پول های زیادی را هدر خواهید داد.

هدف تبلیغات آنلاین نباید افزایش بازدید باشد

صد ها شرکت پول های با ارزش شما را دریافت می کنند و صرفا با طراحی یک تصویر یا یک جمله بطور موقت ترافیک و بازدید وبسایت شما را افزایش می دهند و با ارائه گزارشاتی شما را غرق در خوشحالی های کوتاه مدت خواهند کرد. تبلیغات باید آثاری بلند مدت داشته باشند و به شما فرصت ارتباط مستمر با مخاطبان بالقوه را بدهند. به همین دلیل تیم ما علاوه بر مدیریت و طراحی تبلیغات آنلاین شما، برای وبسایت تان صفحات فرود جذاب خواهیم ساخت تا با درصد بالا بتوانید بازدید ها را به فروش تبدیل کنید و در گام بعدی با طراحی های قیف های فروش و فرم های دریافت داده، مشخصات ارتباط مستمر بازدیدکنندگان را دریافت کنید.

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین نباید به یک اعتیاد تبدیل شود

اعتیاد یعنی چی؟! یعنی اینکه مجبور باشید برای اینکه فروش خودتان را افزایش دهید، دائما تبلیغ همان محصولات و خدمات را کنید و دائما خرج تبلیغات آن کنید. نگاه ما به سئو در کنار تبلیغات شماست، صفحات فرود تبلیغات شما باید به گونه طراحی، محتوا گذاری و نگهداری شوند تا رفته رفته و بدون هزینه کرد های دائمی به صفحات بالای موتور های جستجو رشد کنند تا بازدید مستمر دربافت کنند. شما باید بتوانید هزینه های تبلیغات آنلاین یک محصول یا خدمت خود را هدفمند خرج کنید و با کاهش تدریجی آنها، هزینه های تبلیغات آنلاین را صرف گسترش سایر محصولات و خدمات خود کنید.

تبلیغات آنلاین باید به گونه ای برنامه ریزی و اجرا شوند تا در قدم اول شانس دریافت اطلاعات بازدید کنندگان خود را افزایش دهد و پس آن رفته رفته رتبه صفحات فرود وبسایت شما را در موتور های جستجو ارتقا دهد تا مجبور نشوید دائما هزینه های سنگین تبلیغات پرداخت کنید.

گزارش دهی، ویرایش و اجرا (دوباره و دوباره)

وعده های تو خالی و تخیلی را زیاد از شرکت های تبلیغاتی خواهید شنید. اما چقدر می توان به آن اتکا کرد و از آن مهمتر چگونه می توان به اهداف و نتایج واقعی نزدیک تر شد. ما اعتقاد داریم هیچ کمپین تبلیغاتی شبیه کمپین دیگری نیست زیرا در هر لحظه از زمان با نیاز ها، بودجه ها، شرایط و درخواست های متنوع مواجه هستیم. پس نمی توان به هیچ وعده ای اعتماد کرد. از این رو ما هیچ وعده ای را نمی دهیم و اعتقاد داریم با گزارش دهی دقیق به شما، بررسی نتایج در کنار شما، ویرایش و بهبود مستمر تبلیغات آنلاین و اجرای مجدد آنها، به بهترین فرمول خاص شما، خواهیم رسید.

تبلیغات آنلاین
راهنمای آموزشی رایگان

3 روش برای ترکاندن تبلیغات آنلاین خود و رشد نتایج بلند مدت آن که به احتمال 99% انجام نمی دهید!

فایل راهنمایی و آموزشی رایگان

تبلیغات آنلاین باید با هدف تبدیل مخاطبان بالقوه به مشتریان برنامه ریزی و اجرا شود و یا به دنبال دریافت راهی برای ارتباط مستمر با مخاطبان باشد. غیر از این باشد، هم تبلیغات شما و هم نتایج آن، کوتاه مدت خواهد بود.

بستن منو
Play Video