ظرف 90 روز به صفحه اول گوگل وارد شوید

آیا وبسایت شما آماده پرش در گوگل هست؟ ظرف یک جلسه 30 دقیقه ای متوجه خواهید شد

صفحه اول گوگل، پولسازه!

بیش از 90% مردم پیش از خرید محصولات یا خدمات، آنلاین جستجو و تحقیق می کنند و بطور تقریب 75% از جستجو ها به کلیکی در صفحه اول گوگل منجر می شود. پس می توان گفت حدود 70% از کل مردم برای بدست آوردن نیاز های خودشان به صفحه اول گوگل مراجعه می کنند و اگر بر روی چند کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل حضور ندارید، سهم بزرگی از بازار را از دست می دهید.

سئو
سئو

سئو زمانی ماندگار است که جامع باشد!

تصور کنید به فروشگاهی در موقعتی فوق العاده سر بزنید اما زمانی که وارد می شوید، آن را خالی ببنید، عکس العمل شما چه خواهد بود؟ به احتمال زیاد یک نگاه خیلی سریع می اندازید و از فروشگاه خارج می شوید. خیلی بعیده به آن فروشگاه دیگر بازگردید مگر اینکه اعتماد شما را مجدد حذب کنه که می تواند کار سختی باشد. حساسیت سئو نیز به همین صورت است، بایستی با روش های تخصصی تلاش کرد به صفحات بالا آمد اما اگر از نظر محتوا ضعیف باشید، به سرعت مجددا افت می کنید و یا چند برابر باید هزینه کنید. تیم ما مجموعه ای از فعالیت های جامع بهینه سازی سئو را برای شما پیش خواهد برد تا در کنار اجرای کار های فنی، تامین محتوای اصولی و ساخت صفحات فرود استاندارد نیز از الویت خاص خودشان برخوردار شود.

اگر از نظر محتوا ضعیف باشید، به سرعت مجددا افت می کنید و یا چند برابر باید هزینه کنید!

سئو را نمی توان داخل لاک خودتان انجام دهید

برای رشد مستمر در سئو باید رقبا و رتبه های اطراف خودتان را به دقت بررسی و دنبال کنید. با در نظر نگرفتن آنها و عدم تحقیق بر روی فعالیت های سئو سایت های بالاتر، بودجه سئو خودتان را غیر متمرکز خرج خواهید کرد. ما در هر لحظه رقبای شما و رتبه های برتر در کلمات کلیدی مورد هدف شما را دنبال خواهیم کرد و با بررسی لحظه ای آنها، علاوه بر تماشای آنها از سایه ها، همواره تلاش خواهیم کرد شما یک قدم جلو تر باشید.

سئو
سئو

سئو زمانی به درد می خورد که منجر به افزایش پایگاه اطلاعات و فروش شود

افزایش بازدید یعنی افزایش فروش، درسته؟ خیر، این می تواند کاملا غلط باشه. اگر صفحه ای که سئو می کنید، گام به گام برنامه ریزی نشده باشد و برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان بالقوه و یا حتی فروش اجرا نشده باشد، فرصت های زیادی را برای کسب درآمد از دست خواهید داد. متخصصین ما صفحات مهم وبسایت شما را تبدیل به صفحات فرود جذاب خواهند کرد که احنمال دریافت داده از مخاطبان و فروش را افزایش دهد. سئو با در نظر گرفتن این مرحله است که وبسایت شما را تبدیل به یک درگاه پولسازی می کند.

اگر صفحه ای که سئو می کنید، برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان بالقوه و یا حتی فروش لحظه ای، اجرا نشده باشد، فرصت های زیادی را برای کسب درآمد از دست خواهید داد!

راهنمای آموزشی رایگان

5 روش ارتقای ضروری در گوگل که شرکت های بهینه سازی سئو به شما نمی گویند!

فایل راهنمایی و آموزشی رایگان

دستاورد های ما در زمینه سئو

مشتریان خیات مدیا

کسب رتبه یک گوگل در بیش از 30 کلمه کلیدی و رشد کلمات کلیدی تور نمایشگاهی و تور های نمایشگاهی به صفحه اول گوگل

Shid-Logo2

بدست آوردن جایگاه یک گوگل برای کلمات کلیدی تور یزدگردی، تور های اروپا از یزد و ویزای شنگن یزد. همچنین ارتقای وبسایت بر روی کلمات کلیدی اصلی تور یزد و تور های یزد برای

Logo ماژلان

کسب رتبه در صفحه اول گوگل برروی کلمات تور کرواسی، تور کانادا

d5gh

کسب رتبه در صفحه اول گوگل برروی کلمات تور پاییز و تورهای انفرادی

Favicon

کسب رتبه اول در کلمه تور آموزشی و قطار اروپا

Logo-300x283

کسب رتبه در صفحه اول برروی کلمه تور سوئیس

بهینه سازی سئو دیگر یک فرایند فنی نیست، مجموعه ای از عملیات تخصصی، تولید و بازاریابی محتوا، شبکه سازی و آنالیز مستمر داده است.

بستن منو
Play Video